Чернігівська ТПП взяла участь в продовольчій виставці RIGA FOOD 2023

Делегація Чернігівської торгово-промислової палати мала честь представляти Україну в Латвії на найбільшій продовольчій виставці регіону.

Організаторами стенда виступали Посольство України в Латвійській Республіці, Чернігівська ТПП, Торгово-промислова палата України (Представництво в Латвії), «Торговий дім Україна», також Федерація роботодавців України, сервіс глобалізації українського бізнесу «NAZOVNI», а також Рада експортерів та інвесторів при МЗС України. Спільними зусиллями ми забезпечили участь українських підприємств на загальнонаціональному стенді України на цій виставці.

Окрім роботи на виставці, представники Чернігівської ТПП мали офіційні зустрічі, зокрема, із Президентом Латвії Едгарсом Рінкевичсом, Головою правління ТПП Латвії Янісом Ендзіньшом, відвідали мерію Риги, Торгово-промислову палату Латвії, поспілкувались із віцемером Риги Едвардом Смілтенсом, Головою “Торговий дім Україна” Олександром Петровим, послом України в Латвії Анатолієм Куцеволом, представником Європейсько-японського центру Денісом Ледентом та ін.

За результатами зустрічей:

  • Президент ТПП Латвії висловив готовність сприяти українським підприємствам у виході на ринок Латвії
  • посол України в Латвії Анатолій Куцевол високо оцінив перспективи виходу наших підприємств на ринок Латвії

Дякуємо учасникам за гідне представлення на міжнародному рівні якості та різноманітності української продукції.

Дякуємо нашому надійному партнеру “Торговому дому Україна” та особисто Голові правління Олександру Петрову за надзвичайно ефективну роботу! 

Далі – більше!