Фото Аналітика ринків до ЄС та Канади

Аналітика ринків ЄС та Канади

Компанії, яка готується до експорту на Європейський або Канадський ринок, необхідно визначитись, в якій країні її продукція матиме найкращі шанси. Експортер повинен чітко орієнтуватись в питаннях митно-тарифного, технічного регулювання та інш.

Експерти Чернігівської ТПП допоможуть отримати інформацію про умови експорту української продукції до країн Європейського Союзу та Канади у формі аналітичної довідки.

Інформація включає:

    • відомості про розмір ввізних мит для вибору найбільш сприятливого преференційного режиму з погляду тарифного регулювання;
    • інформація про наявність та розмір квот на продукцію, а також про залишок квот на момент звернення замовника;
    • перелік вимог, котрим повинна відповідати продукція при експорті на європейський та канадський ринок відповідно до Регламентів і Директив ЄС та Канади;
    • вимоги до маркування продукції згідно із законодавством ЄС та Канади;
    • маркування СЕ (опрацювання вимог ЄС до продукції клієнта та супровід у ідентифікації процедур відповідності та суттєвих вимог, яким потрібно відповідати; деталізація кроків, потрібних для оцінки відповідності, підготовки документації та нанесення маркування СЕ).

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Останні записи