Під час кризи, що виникла через пандемію COVID-19 та її економічні наслідки, багато підприємств потребують підтримки. Такою “швидкою допомогою” для багатьох з них є ініціатива COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ, що реалізуєьться в межах проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за фінансової підтримки ЄС та уряду Німеччини і реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Вони створені, щоб допомогти українським малим та середнім підприємствам (МСП) відреагувати на складні економічні виклики, що стали наслідками пандемії COVID-19.

Мета – COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ на базі Чернігівської ТПП – підтримка мікро, малих та середніх підприємств Чернігівської, Сумської області та міста Славутич для підвищення конкурентоспроможності МСБ; сприяння виходу малих та середніх підприємств на міжнародні ринки; подолання негативних наслідків пандемії для бізнесу.

В фокусі — підвищення стійкості, продуктивності та інноваційності підприємств.

Тривалість — 1.04.2021 — 31.10.2021р.

Основні напрямки підтримки:

Навчальні заходи

Тренінги та вебінари з різноманітних тем — маркетингу, продажів, ведення переговорів, операційної ефективності, інтелектуальної власності та ін.

Бізнес-бранчі, під час яких експерти національного рівня ділитимуться своїми напрацюваннями, а учасники братимуть участь в нетворкінгу для обміну досвідом.

Менторська програма, що дозволить за допомогою наставника вирішити певні проблеми.

Короткі консультації

Інформування підприємців про можливості та бізнес-діагностика для виявлення сильних та слабких сторін в конкретному бізнесі.

Консультаційний супровід компаній

За допомогою додаткового фінансування з боку ЄС та Німеччини учасники зможуть попрацювати з консультантом протягом декількох днів та реалізувати необхідні проєкти (реорганізація компанії, сертифікація, розробка або тестування нової продукції або послуг та ін.).

Якщо ви відповідаєте опису цільової аудиторії та бажаєте взяти участь в проєкті, будь ласка, заповніть заявку

Бажаєте стати учасником ініціативи? Звертайтесь до наших асистентів за телефоном: +38 (095) 271 4402

Наші експерти інформуватимуть вас про можливості для підприємців та заходи для МСБ в рамках ініціативи
COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ.

Кожна з Бізнес-клінік має регіональну спеціалізацію, відповідно до тих галузей, які тут найбільш розвинені. Чернігівщина є аграрним регіоном з потужним представництвом харчової переробки, легкої промисловості, деревообробки та машинобудування. Крім того, корисну інформацію для підтримки та налаштування свого бізнесу у нових умовах світової економічної кризи, отримають і представники ІТ сектору, будівництва, послуг, торгівлі тощо. 

Малий і середній бізнес Чернігівщини складає 99,9% і є соціально-економічним фундаментом. Цей сектор, багато в чому, визначає темпи економічного зростання, а також виконує важливу соціальну функцію вирішення проблем зайнятості шляхом створення нових робочих місць. Підприємці з сектору МСБ є основою формування бюджету області.

Запрошуємо представників МСБ з усіх куточків України скористатися цією підтримкою, незалежно від сфери діяльності чи місця розташування. Підприємцям потрібно вибрати формат послуг, який їх цікавить, і зв’язатися з нами.

Найближчі заходи

Щоб ознайомитись з можливостями кожної COVID-19 Бізнес-клініки, відвідайте веб-сайт COVID-19 Бізнес-клініки відкриті для бізнесу 

Останні новини