На замовлення програми #EU4Business експерти компанії PMCG – Policy and Management Consulting Group надали 3-етапну консультаційну допомогу команді 450.in.ua 

Програма EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП за фінансування ЄС та уряду Німеччини спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку малих і середніх підприємств. В межах цієї програми функціонує Проєкт з підтримки експорту з України і Чернігівська торгово-промислова палата являється одним із активних учасників цієї команди.

На замовлення програми #EU4Business експерти компанії PMCG – Policy and Management Consulting Group надали 3-етапну консультаційну допомогу команді 450.in.ua, яка займається пошиттям та продажем військового одягу, тактичного спорядження, амуніції.

Консультації відбулися в рамках проєкту з підтримки експорту з України за інноваційною методологією щодо виходу бізнесу на експортні ринки ЄС, розробленою та впровадженою в ході реалізації цього задуму.

Такий підхід дозволив 450.in.uaua чітко визначити власний шлях до успіху:
На першому етапі консультанти провели ґрунтовний аналіз діяльності підприємства та оцінили його готовність до експорту. Цей крок допоміг виявити сильні та слабкі сторони бізнесу, а також охопити всі потенційні ризики.
Другий етап стосувався детального аналізу ринків збуту — працівники компанії розглянули пропозиції щодо найкращих країн для експорту своїх товарів. Це відкрило нові можливості для підприємства та в майбутньому допоможе залучити нових клієнтів.
На третьому етапі консультацій команда 450.in.ua отримала фінальну стратегію виходу на обрані ринки, розроблену спеціально для компанії з урахуванням попередніх досліджень. Такий результат є провідником до стратегічних цілей бізнесу стосовно експорту.

За відгуками підприємства комунікація з консультантами була продуктивною і сповненою щирого бажання допомогти. Кожна група експертів внесла свою стратегію та запропонувала нові ідеї, що сприяло професійному зростанню та розвитку компанії.
«Завдяки цьому проєкту ми отримали чітке бачення майбутнього нашого бізнесу. Це допомогло зосередитись на найважливіших аспектах розвитку та зробило нашу компанію стійкішою перед викликами воєнного часу. Ми щиро вдячні програмі #EU4Business та експертам PMCG за їхню професійну допомогу й візію майбутнього! Сьогодні ми продовжуємо застосовувати отримані рекомендації та шукати нові можливості для зростання», — коментує власник 450.in.ua Василь Мікула.

Усього експертну допомогу від #EU4Business та PMCG – Policy and Management Consulting Group отримали 50 українських підприємств, а 36 фахівців опанували нову методологію консультування.

Довідкова інформація:
Проєкт з підтримки експорту з України реалізовувався в межах програми міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП , що співфінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua
Стратегічний виконавець проєкту – німецька федеральна компанія GIZ Ukraine. Виконавчий партнер – PMCG – Policy and Management Consulting Group.
Зміст публікації та методології є виключною відповідальністю PMCG – Policy and Management Consulting Group і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.