Продукція ТОВ «ТАН» – це стовідсоткова якість і надійність в поєднанні з передовими технологіями та інноваційними розробками. Клієнти в багатьох країнах довіряють нам і рекомендують партнерство з нашим підприємством, а ми, в свою чергу, гарантуємо довгострокову і стабільну роботу будь-якого обладнання, виробленого на заводі ТОВ «ТАН». Наша компанія – це надійна співпраця і повага до кожного клієнта.

Виробництво професійного харчового обладнання – одна з переваг нашої компанії!

Сьогодні наш завод є одним з лідерів ринку промислових підприємств, що випускають обладнання для виробництва рослинної, рапсової, соняшникової олії (Україна), а також проектують і впроваджують нові розробки в масложирової промисловості. Ми надаємо своїм клієнтам повний цикл послуг – від розробки концепції до введення в експлуатацію готового рішення.

Наші установки для первинної обробки пресованого масла, а також його подальшою рафінації, вінтеризації, дезодорації, гідрогенізації при виробництві саломаса з успіхом використовуються на багатьох підприємствах. Розробкою ТОВ «ТАН» також є сертифіковане обладнання для виробництва біодизеля.

Гарантії успішного співробітництва

Завдяки довгому і успішному функціонуванню, наш завод має репутацію надійного партнера і постачальника міжнародного рівня. ТОВ «ТАН» здійснює виробництво обладнання для харчової промисловості для ринків Росії, Білорусі, Казахстану, Узбекистану, Польщі, Німеччини та інших країн Європи. Наша продукція має сертифікати відповідності Державним стандартам України та Російської Федерації, тому лінія по виробництву рослинного, соняшникової олії може успішно працювати в цих країнах.

Переваги роботи з нами
 

  • Двадцятирічний досвід на ринку
  • Провідні позиції на ринку підприємств, що випускають обладнання, що здійснює виробництво олії соняшникової та інші харчові продукти
  • Індивідуальний підхід і готовність йти назустріч кожному клієнту
  • Перевірене і надійне обладнання
  • Розробка проектів і допомога при введенні в експлуатацію, а також послуги монтажу та шефмонтажу
  • Надання гарантії і якісного післягарантійного обслуговування


Контакти:

вул. Ушинського, 20
м.Чернігова
14014, Україна
телефон + 38-0462-67-21-12, + 38-0462-65-38-75
website: www.tan.com.ua
e-mail: tan@tan.com.ua

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!