Підбили підсумки року і окреслили плани на майбутнє
Кінець року – це завжди про підбиття підсумків та планування майбутніх проєктів!![]()
Сьогодні команда Чернігівської ТПП спільно з Чернігівська ОДА окреслили нові орієнтири на наступний 2022 рік.
Пишаємось плідною ефективною співпрацею з такою командою задля спільної мети – допомоги чернігівському бізнесу ставати більш конкурентноспроможними на внутрішньому та зовнішніх ринках
Адже світ має знати більше чернігівського!![]()
![]()
А ми продовжуватимемо цьому всіляко сприяти!



