TORINO FASHIONMATCH 2020 _Virtual Edition

Сьогодні розпочався масштабний міжнародний інноваційний онлайн B2B захід для Fashion-індустрії – TORINO FASHIONMATCH 2020 _Virtual Edition, організований за підтримки Enterprise Europe Network, який триватиме протягом 5 — 8 жовтня.

В2В онлайн платформа в рамках Torino Fashion Week об’єднала майже 550 учасників з 45 країн світу, зокрема 50 компаній з України.

З української сторони за підтримки Чернігівської ТПП у заході взяли участь 15 українських компаній, серед яких: Кластер легкої промисловості Чернігівської області, ПрАТ Чернігівська швейна фабрика «Елегант», ТОВ «Інво Україна», IPANTS, BERRY WEAR Ltd, Boleks, ТОВ «Інсаіт+», Sensory, Jenadin, Top Master. проєкт «КРАЙКА», COCOON, Zleather, дизайнерки Лариса Коротенко та Lesia Kvitka.

Протягом наступних трьох днів триватимуть віртуальні зустрічі з потенційними міжнародними партнерами, під час яких учасники матимуть можливість представити власну продукцію/послуги, обмінятись професійним досвідом, дізнатись про світові тренди та інновації в галузі, а також налагодити міжнародну ділову співпрацю.