Відбувся бізнес-захід для підприємниць Прилук
Відбувся бізнес-захід для підприємниць Прилук, організований Чернігівською регіональною торгово-промисловою палатою у партнерстві з ГО Спілка жінок Чернігівщини.
Президент Чернігівської ТПП Костянтин Іванов провів учасницям тренінг, під час якого розкрив зміст поняття “авторизований економічний оператор” та розповів про суть та важливість транзитної декларації Т1.
Далі команда із п’яти провідних фахівців Чернігівської регіональної торгово-промислової палати провела для підприємниць індивідуальні безкоштовні консультації з таких тем:
● МИТНО-БРОКЕРСЬКІ ПОСЛУГИ
● ГРАНТОВИЙ КОНСАЛТИНГ
● АЛГОРИТМ НАПИСАННЯ БІЗНЕС-ПЛАНІВ
● ЕКСПОРТ
● РЕКЛАМА В ІНТЕРНЕТІ
Вдячні учасницям заходу за сприяння розвитку економіки в цей складний час!
Експертам – за важливу та корисну інформацію!
Голові Прилуцької РВА Володимиру Чернову та заступниці голови Прилуцької РДА Олесі Кісленко – за сприяння проведення заходу.
Дякуємо Збройним силам – за можливість бізнесу працювати та розвиватись!
Захід реалізовано на замовлення програми міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, яку фінансують Європейський Союз та уряд Німеччини і реалізує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ Ukraine) GmbH.
#eu4business, #MovingForwardTogefher, #gizSME
