Textile Connect 2020. Підсумки

650 компаній текстильної галузі з 40 країн світу взяли участь у у п’ятиденних віртуальних В2В зустрічах! Близько 900 переговорів протягом тижня!

Чернігівська ТПП залучила найбільшу кількість учасників з України та разом зі своїми європейськими партнерами по мережі Enterprise Europe Network виступила співорганізатором онлайн-заходу Textile Connect 2020 з української сторони.

З 4 по 8 травня в рамках проекту понад 30 українських підприємств легкої промисловості взяли участь у п’ятиденних віртуальних В2В зустрічах на платформі Textile Connect 2020 з провідними міжнародними виробниками, дизайнерами та постачальниками тканин, аксесуарів, одягу, взуття та обладнання.

Чернігівську область представили учасники кластеру легкої промисловості Чернігівщини, серед яких ПП «Влад», COLLAR Company, ВП «ТК-Стиль» ТОВ Текстиль Контакт – Textile Contact, ПрАТ «Еліта», Ricca Sposa, ПрАТ ЧШФ «Елегант», TM CamP. Також брали участь: Укрлегпром – Українська Асоціація підприємств легкої промисловостіДом Моделей Петро Сорока, BERRY WEAR SEWING Ltd, Jenadin Knitwear ManufacturerАрніка ПрАТ, CMT PRODUCTION, B.A.N.G., LETTER K, Top Master та інш.

Учасники пропонували, обговорювали та узгоджували текстильне обладнання, типи та склад тканин, моделі одягу, розміри, кольори та оздоблення, упаковку та доставку, а також ціни та умови оплати.

Наразі тривають активні обговорення чернігівських компаній з європейськими партнерами на тему імпорту-експорту тканин та пряжі, договорів субпідряду на пошив уніформи та постільної білизни, дизайнерських послуг, участь чернігівських компаній у міжнародних текстильних проєктах. Також тривають консультації іноземних експертів щодо інновацій та технологій в текстильній галузі, які мало відомі в Україні, але ж ефективно використовуються в усьому світі.