Textile-brunch «Прогнозування моди»

Textile-brunch «Прогнозування моди» позаду, але враження залишаться з нами надовго!
І ми хочемо поділитися з вами атмосферою цього дня.
На учасників чекала неймовірно насичена програма. Наші зіркові спікери поділилися головними інсайтами Fashion-індустрії на 2022 рік.
Про те, чого чекати від Fashion-індустрії в 2022, щоб правильно задати вектор розвитку компанії, на що звернути увагу в період трансформації – розповіли голова правління ГО New Fashion Zone, підприємниця, менторка Марія Терехова, та Юлія Порядіна, директорка платформи New Fashion Zone.
Світова fashion індустрія стрімко змінюється і пані Марія поділилась 7 трендами куди рухається ринок моди:
- Корпорації VS соло-бренди
- Запити клієнтів змінилися
- Нові мануфактури – перспективний напрямок
- Уніформа – новий must упаковки бренду
- Інновації та крос-індустріальні продукти
- Онлайн продажі і зміни в ланцюжку виробництва та поставки
- Проблема: недостатня кількість та якість українського офлайну fashion-рітейлу
Хедлайнером заходу, стала Ліана Білякович – професорка, знана прогнозистка моди в Україні та за її межами, лекторка міжнародних виставок, тижнів моди; член журі конкурсів дизайну одягу, інтер’єру, предметного дизайну, – зі своїм виступом «Трендові напрямки – 2022 в дизайні одягу та текстилю».
Такі виступи завжди надихають та додають динаміки, адже подивитись на процеси трендоутворення і причинно-наслідкові зв’язки зміни модних стандартів очима засновниці та керівника програми в інноваційній сфері Прогнозування Моди України та Східної Європі дуже пізнавально і корисно.
Дякуємо спікерам та усім, хто провів цей день разом з нами! Впевнені, що отримані знання нададуть можливість нашим учасникам реалізувати свої найамбітніші проєкти та встояти перед викликами часу!