Textile-brunch «Прогнозування моди»

Друзі, ми розпочинаємо знайомити вас із спікерами Textile-brunch «Прогнозування моди», який відбудеться 10 червня, 09:30-12:00, ОНЛАЙН Zoom-конференція.

💎”Трендові напрямки – 2022 в дизайні одягу та текстилю”

🎤 Кожен виступ Ліани Білякович, професорки, дизайнерки одягу, знаної прогнозистки моди в Україні та за її межами, лекторки міжнародних виставок, тижнів моди; члена журі конкурсів дизайну одягу, інтер’єру, предметного дизайну, – це подія та шанс отримати абсолютно новий погляд на стандарті речі й цінні інсайти щодо трендоутворення в сучасному дизайні текстилю та одягу.

💫Ліана – прибічник чистого експерименту, глибокої аналітики і незасміченого наукового прогнозу, в основі якого 12 методів. Вона поділиться своїм досвідом, а також — таємницями:
👌розкаже про нові стратегії розвитку luxury-сегменту і гігантів mass market, і чому ці стратегії позначаться на розвитку моди у цілому

👌 досягнення і перспективи розроблення довгострокових прогнозів

Виступи Ліани Білякович – це, як завжди, потужна візуалізація і доказова база, справжнє занурення в світ трендоутворення і запорука успішного бізнесу в постпандемічний період.

👉 Реєструйтесь просто зараз https://forms.gle/JMgKQu92PykrTWo17

Участь безкоштовна.

Замовити послугу

Order service

Замовити послугу