fbpx

Конференція “Успішний маркетинг для МСБ в умовах нової реальності”

Запрошуємо на конференцію “Успішний маркетинг для МСБ в умовах нової реальності” 25-26 червня 2020 р.

Маркетинг є дисципліною, яка дуже швидко розвивається — в підходах, методах, інструментах, а в період змін він набуває надважливого значення. В кризу змін зазнають дії та канали донесення інформації. Найгірше, що можна зараз зробити — це не робити нічого. Бізнес має реагувати на зміни середовища і робити це з мінімальними втратами.

Для представників малого та середнього бізнесу, ми розробили цікавий захід, що включатиме саме конференцію з виступами експертів та успішних підприємців Чернігівщини, з обміном досвідом та обговоренням найефективніших рішень. Виклики року та переосмислення маркетингу, споживач до та після карантину, що має робити бізнес, аби вийти конкурентоспроможним та ефективним — все це 25 червня у форматі онлайн!

Другий день, 26 червня, буде присвячено майстер-класу, під час якого учасники зможуть зрозуміти виклики, які постали перед їх бізнесом, проаналізувати свою бізнес-модель, зрозуміти, які закони маркетингу працюють, а які відкласти до кращих часів.

Для кого: власники та директори МСБ.
Місце зустрічі: платформа Zoom, віртуальна кава о 9:30 25.06.2020 р.
Реєстрація є обов’язковою https://form.jotform.com/201672647615357
Участь безкоштовна.

Більше деталей — у менеджерів Центру інформаційної підтримки бізнесу в м. Чернігові за телефоном 60-43-30 або e-mail: chernihiv@bisc.org.ua

Замовити послугу

Order service