Розташування

Онлайн-платформа ZOOM

Більше Інформації

Реєстрація

Контакти

м. Чернігів, вул. Ринкова, 7

+38 (0462) 67-77-32, +38 (095) 271-44-01

info@chamber.cn.ua

з 08:00 до 17:00 (Сб, Нд – вихідні)

Дата

Чер 17 2021
Expired!

Час

All Day

Мітки

Вебінар

Вебінар «Як отримати максимум від переговорів»

Мистецтво ведення переговорів залишається актуальним в будь-який час. ☝️ Гарвардська методика переговорів за інтересами – це гарантований результат для обох сторін. Одним, з основних принципів є «бути м’яким з людьми, але жорстким з проблемами», що залишається надважливим в період глобальної економічної кризи, спричиненої пандемією COVID-19.

Під час вебінару «Як отримати максимум від переговорів» учасники матимуть змогу попрактикуватися в переговорах, розібрати основні помилки та поповнити свій арсенал інструментами для підготовки до переговорів. І все це під керівництвом досвідченого тренера Дмитра Швеця.

🔥 І це ще не все! Розіграш 50% знижки на персональну консультацію з підготовки до переговорів серед перших 10 зареєстрованих учасників.

Не упустіть шанс стати сильнішим та більш конкурентоспроможним!

🗓 Дата та час проведення

17 червня 2021, 10:00-12:20 ОНЛАЙН Zoom-конференція

Участь безкоштовна.

📌 Посилання для реєстрації – https://forms.gle/Uh524qEktUnpXGQD7

👉 Тільки для керівників малого та середнього бізнесу

Захід організований Чернігівською торгово-промисловою палатою, в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Замовити послугу

Order service