КОНСУЛЬТУВАННЯ З ПИТАНЬ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

КОНСУЛЬТУВАННЯ З ПИТАНЬ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

+38 (0462) 67-85-58
+38 (095) 271-40-16
s.nosovets@chamber.cn.ua
Сергій Носовець

Експерт із публічних закупівель

Майданчики Prozorro

Ми надаємо повний комплекс послуг із супроводу закупівель на боці учасника і готові виконати індивідуальний запит клієнта. Організуємо Вашу участь у закупівлі під ключ або допоможемо на окремому етапі.

Експерти Чернігівської регіональної ТПП супроводжують участь у публічних закупівлях під ключ: від пошуку оголошення та підготовки тендерної пропозиції до захисту інтересів участників торгів. 
Вам не потрібно витрачати свій дорогоцінний час на опрацювання тендерної документації та підготовку документів або утримувати штатного працівника для цього. 
Ми готові включитись у процес закупівлі на будь-якому етапі і допомогти Вам перемогти або оскаржити дії Замовника.

5 кроків як почати роботу Постачальнику в системі

Чому вам вигідно брати участь у публічних закупівлях?

Великий ринок збуту > 650 млрд. грн. на рік

Без витрат на рекламу та маркетинг

Географічна незалежність

Боротьба з корупцією та економічне оновлення України

Етапи проведення

У разі прийняття Вами рішення щодо участі в державних тендерах, неодмінно постануть питання щодо організації даного процесу, нормативів, що його регулюють та нюансів, які його супроводжують. Професійний консалтинг допоможе прийняти правильне управлінське рішення для досягнення заявленої цілі або вирішенні того чи іншого питання в ході процедури закупівлі.

За Вашою спеціалізацією, ми проведемо пошук інформації про процедури закупівлі, зі статусом — “Період уточнень” чи “Прийом пропозицій”, на авторизованих майданчиках системи закупівель ProZorro, з датою публікації, яка дозволить, у разі необхідності, вчиняти певні дії. За необхідності, проведемо аналіз замовника через доступні публічні модулі аналітики.

Ми проаналізуємо для Вас тендерну документацію замовника та складемо реєстр з переліком необхідних документів згідно вимог замовника. Після цього Ви зможете оцінити свою можливість для участі у закупівлі. Підготуємо, у разі необхідності, запитання чи вимогу щодо внесення змін до тендерної документації за наявності дискримінаційних вимог. А все для того, щоб Ви змогли успішно взяти участь в закупівлі.

Підготовка тендерної пропозиції — це кропітка робота. Оформили не правильно, недодали якійсь документ, довідку чи гарантійний лист, або ж просто не побачили вимогу, яка прихована в сукупності іншої інформації — і Вас відхилили по причині не відповідності вимогам тендерної документації. Хоча, за результатом аукціону, Ваша ціна була найбільш економічно вигідною. Ми дослідимо кожен документ. І за допомогою наших рекомендацій Ви зможете успішно взяти участь в закупівлі.

Аукціон — це дуже важливий етап, який не можна недооцінювати. Ми знаємо, що заздалегідь необхідно зробити для отримання переваги в аукціоні.

Визнання Вас переможцем процедури закупівлі та прийняття рішення про намір укласти договір — це вже результат. Але, для підписання договору цього не достатньо. Ми супроводжуємо учасників до публікації договору в системі ProZorro.

Якщо Ви вважаєте, що вимоги тендерної документації містять дискримінацію або вважаєте рішення замовника неправомірним по відношенню до Вас, але маєте сумніви, не знаєте як і куди скаржитися, ми допоможемо Вам. Проаналізуємо тендерну документацію на відповідність законодавству. За необхідності сформуємо звернення за роз’ясненням умов тендерної документації. Підготуємо скаргу в Антимонопольний комітет України на умови тендерної документації або неправомірне рішення замовника.

В процесі виконання договору можуть скластися обставини, при яких необхідно вносити зміни до істотних його умов. Саме експерти Бюро експертиз Чернігівської регіональної торгово-промислової палати можуть провести дослідження і своїм висновком підтвердити зміну цін або виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили необхідність продовження строку дії договору та виконання зобов’язань за договором.

Звернувшись за допомогою до Чернігівської регіональної торгово-промислової палати, будь-який малий та середній підприємець може стати успішним учасником багатомільярдного ринку публічних закупівель.

Знаходьте нові можливості для розвитку свого бізнесу разом з нами!

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

+38 (0462) 67-85-58
+38 (095) 271-40-16
s.nosovets@chamber.cn.ua
Сергій Носовець

Експерт із публічних закупівель

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Останні новини