Cтан економіки та виклики 2023 року. Як підготуватися та скористатися можливостями

🔸Вебінар на тему: «Стан економіки та виклики 2023 року. Як підготуватися та скористатися можливостями» відбудеться 15 листопада 2022 о 10:30, в рамках якого учасники дізнаються про таке:

– Чого бізнесу чекати від 2023 року.

– Як розгортатимуться події в економіці.

– Що відбувається з економікою зараз.

– Стан ринку праці, доступ до фінансів.

– Як підготуватися до нових викликів та скористатися можливостями: бізнес-моделі, ефективність організації, стратегія зростання.

Запрошуємо представників мікро-, малого та середнього бізнесу, органів місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації, бізнес об’єднання, до участі у заході із серії вебінарів на тему: «Що з ринками та збутом?» в рамках «Антикризової платформи «Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», яку реалізують Дніпропетровська та Чернігівська регіональні торгово-промислові палати за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансування Європейського Союзу

🎙️Спікер вебінару: Андрій Длігач, професор, доктор економічних наук, практик бізнес-стратегій і стратегій зростання. Андрій очолює групу компаній Advanter Group, є стратегічним консультантом для топових і перспективних українських компаній. Засновник найбільшої в Україні спільноти підприємців – Board. Співзасновник Центру економічного відновлення, фінтех компанії Investudio, продуктової компанії D4C і інвестор технологічних стартапів.

✍🏻Реєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/fUVNjoPx7XgX9FAb8

Завдяки підтримці ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансування Європейського Союзу🇪🇺 участь у заході є безкоштовною.

❓Маєте запитання? Телефонуйте нам (056)374-94-12 (10) або пишіть на пошту mes@dcci.org.ua

Детальніше про подію: https://fb.me/e/3GFzXXOGJ