Практичний бізнес лекторій для малих і середніх підприємств

Чернігівська ТПП продовжує сприяти розвитку МСП регіону через якісну освіту та запрошує 15-17 жовтня на 3-денний безкоштовний навчальний Практичний бізнес лекторій.
Практичний бізнес лекторій для малого та середнього бізнесу — це 3-денна програма інтенсивного навчання за основними напрямками ведення бізнесу.

 Для кого навчальний кемп:
– власників та керівників бізнесу

Протягом трьох днів заплановано серію захоплюючих презентацій, успішних кейсів та дискусій за основними напрямами ведення бізнесу та управління підприємством:
🔸 юридичні питання;
🔸 управління фінансами;
🔸 експортні можливості;
🔸 маркетинг;
🔸 ведення переговорів;
🔸 комунікації;
🔸 представлення бренду в соціальних мережах.

Період навчання: 15-17 жовтня
Формат: Zoom

Навчання для відібраних учасників безкоштовне. Організатори забезпечують учасників необхідними методичними матеріалами Work Book. 

Відбір учасників відбувається на конкурсній основі відповідно до надісланої анкети-заявки на участь та із погодженням Торгово-промислової палати

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/uq3zcjU4oETbPdLL7
Дедлайн подачі заявок – 7 жовтня

Практичний бізнес лекторій для МСП організовується Чернігівською регіональною торгово-промисловою палатою в партнерстві з Українським центром сприяння інвестиціям та торгівлі за фінансування Канадсько-українського проєкту з підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS). 


Замовити послугу

Order service

Замовити послугу