5 кроків як почати роботу Постачальнику в системі

5 кроків як почати роботу Постачальнику в системі

 

Крок 1

Вибрати один з авторизованих/попередньо авторизованих електронних майданчиків, через які можна працювати учасникам на допорогах (спрощена закупівля) і на надпорогах.

Крок 2 

Зареєструватися в системі ProZorro через один з авторизованих/попередньо авторизованих електронних майданчиків. Перелік всіх Майданчиків Ви знайдете за  посиланням. Детально про те, як зареєструватися в системі ProZorro, ви знайдете за посиланням

Крок 3 

Знайти тендер.  на веб-порталі https://prozorro.gov.ua або на будь-якому електронному майданчику системи, або налаштувавши підписку в особистому кабінеті на майданчику, або через модуль аналітики bi.prozorro.

Крок 4

Здійснити оплату за участь у конкретній закупівлі. За подання учасником тендерної пропозиції оператором електронного майданчика з учасника справляється плата у розмірі в залежності від вартості закупівлі.

Крок 5 

Подати пропозицію, підготувавши необхідні документи, що відповідають вимогам тендерної документації замовника, та завантаживши онлайн через особистий кабінет і наклавши ЕЦП/КЕП. При подачі пропозиції можна скористатися Порадами.

Замовити послугу

Order service