«Антикризова платформа «Об’єднаний економічний фронт двох регіонів»

Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні UNDP Ukraine / ПРООН в Україні спільно з Дніпропетровська торгово-промислова палата та Чернігівська ТПП запускає вебінари та онлайн-зустрічі з експертами для підприємців та підприємиць в межах проєкту «Антикризова платформа «Об’єднаний економічний фронт двох регіонів».
До участі запрошують представників мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСП), органів місцевого самоврядування, які працюють із бізнесом, громадські організації та бізнес об’єднання.

✍🏻 Зареєструватися на вебінари можна за посиланням: forms.gle/tq49WJ2e5CMn5inW7.

📲 Дізнатися детальнішу інформацію або отримати консультацію можна за телефоном: +38 056 374 9412 (10) або листом на електронну пошту mes@dcci.org.ua.

Онлайн-заходи триватимуть упродовж вересня-листопада 2022 року та фокусуватимуться на таких темах:

🟢 Серія вебінарів на тему: «Можливості залучення безповоротної фінансової допомоги для бізнесу»
Спікерка: Мар’яна Кобеля, консультантка у сфері залучення грантових коштів, директорка консалтингової компанії «Центр розвитку «ЧАС ЗМІН», засновниця Школи з написання грантових проєктів «ЧАС ЗМІН» та авторка YouTube-каналу ЧАС ЗМІН
✔️Підтримка ММСП із боку держави. Справжні кейси, можливості та ризики. Дія бізнес
20 вересня 2022 року, 10:30, онлайн
Спікер: Костянтин Іванов, президент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати. Має понад 15 років досвіду консультування суб’єктів малого та середнього бізнесу з юридичних питань, питань ведення господарської та зовнішньоекономічної діяльності, операційної діяльності, маркетингу
🟢 Серія вебінарів на тему: «Кадрові та юридичні питання під час війни»
✔️ Як захистити та зберегти своїх працівників. Припинення трудових договорів. Найпоширеніші кадрові питання під час воєнних дій.
27 вересня 2022 року, 10:30, онлайн
Спікерка: Світлана Заболотна, консультантка з питань трудових правовідносин і кадрового обліку. Експертка з проведення кадрового аудиту. Розробниця авторської методики проведення кадрового аудиту на підприємствах усіх форм власності, авторка серії практичних посібників «На допомогу працівникові відділу кадрів»
✔️Податкові та юридичні питання. Ефективне управління персоналом
4 жовтня 2022 року, 10:30, онлайн
Спікерка: Ліна Новікова, адвокатка, юристка, менеджерка проєктів, податкова консультантка
🟢 Серія вебінарів на тему: «Експорт, ланцюги постачання, ніші»
✔️Нові ніші для українських експортерів як наслідок санкцій
11 жовтня 2022 року, 10:30, онлайн
Спікер: Микола Ларін, керівник проєктів Асоціації експортерів і імпортерів «ЗЕД», експерт у галузі міжнародної торгівлі, представник ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту»
✔️ Інфраструктура підтримки експорту в Україні
18 жовтня 2022 року, 10:30, онлайн
Спікери: Андрій Литвин, заступник директора ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», Сергій Кучерявенко, перший віцепрезидент Дніпропетровської торгово-промислової палати
✔️ Пільговий режим експорту до ЄС, Великої Британії, країн Європейської асоціації вільної торгівлі. Конвенція Пан-Євро-Мед
25 жовтня 2022 року, 10:30, онлайн
Спікер: Костянтин Іванов, президент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати
✔️ Виконання контрактів та умови оплати. Транспорт, митні процедури, форс-мажори, доступ до комплектуючих та сировини
1 листопада 2022 року, 10:30, онлайн
Спікерка: Галина Перепелиця, сертифікована консультантка з експорту, тренерка з питань технічного регулювання і доведення відповідності, яка має 17-річний досвід консалтингу в міжнародній торгівлі, підтримки компаній у розвитку та налагодженні експортних операцій
🟢 Серія вебінарів на тему: «Що з ринками та збутом?»
✔️Наявний стан. Інфляція. Промвиробництво. Держзакупівлі. Ключові Галузі. Транспорт. Ревізія ланцюгів постачання
8 листопада 2022 року, 10:30, онлайн
Спікер: Володимир Власюк, директор ДП «Укрпромзовнішекспертиза», голова комітету з питань промислової модернізації ТПП України.
✔️Прогноз на відновлення, проблеми ліквідності бізнесу, падіння доходної частини держбюджету, стан ринку праці, послідовність та адекватність економічних реформ.
15 листопада 2022 року, 10:30, онлайн
Спікер: Андрій Длігач, футуролог, голова Advanter Group
🟢 Серія вебінарів на тему: «Оподаткування підприємств під час війни»
✔️ Податкові послаблення під час воєнного стану
22 листопада 2022 року, 10:30, онлайн
Спікерка: Ірина Титарчук, виконавча директорка Українського центру сприяння інвестиціям і торгівлі, керівниця ініціативи Women In
✔️Оподаткування ФОПів під час дії воєнного стану
29 листопада 2022 року, 10:30, онлайн
Спікерка: Ірина Титарчук, виконавча директорка Українського центру сприяння інвестиціям і торгівлі, керівниця ініціативи Women In
Заходи організовано Дніпропетровською та Чернігівською торгово-промисловими палатами за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

💁🏻‍♀️Для довідки:
Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
🤝 Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: 🇪🇺 Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), 🇺🇸 Посольство США в Україні, а також 🇨🇦 уряди Канади, 🇩🇰 Данії, 🇩🇪Німеччини, 🇯🇵 Японії, 🇳🇱 Нідерландів, 🇳🇴Норвегії, 🇵🇱 Польщі, 🇸🇪 Швеції і 🇨🇭Швейцарії.