Третій локдаун вже нікого не дивує, дистанційна робота і навчання стали частиною нашого повсякдення. COVID-19 підштовхнув компанії до переломного моменту і назавжди змінив бізнес, де звичні та зрозумілі інструменти підбору та адаптації персоналу втратили свою ефективність.

Тож:
📍 Різні покоління в офісі – ризики та переваги
📍 Пандемійні реалії – їх вплив та що робити
📍 Маркетинг у HR – навіщо?

Ці та інші питання вебінару обговорили з Тетяною Пашкіною, HR-експертом порталу robota.ua, тренерка з рекрутингу та сторітелінгу, спікерка профільних конференцій, автор та співавтор онлайн-курсів.

Тетяна Пашкіна виявляла разом з учасниками точки болю бізнесу і те, які підходи та технології можуть в цьому допомогти. Адже кардинальне переосмислення системи менеджменту і перебудова функції HR — один з важливих чинників успішного подолання наслідків пандемії COVID-19 й інтеграції у новий світ.

Завдяки практичним прикладам НR трансформації учасники змогли отримати необхідні практичні поради, підказки та ноу-хау для застосування на власних компаніях. Приємно, що учасники відзначили високий професійний рівень експерта, відкрили для себе нові можливості, а головне — отримали розуміння ймовірних сценаріїв розвитку кар’єри, яких навичок можуть потребувати співробітники, яких конфігурацій зазнає робоча сила в майбутньому і як зміняться підходи у менеджменті.

Захід організований Чернігівською торгово-промисловою палатою, в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федереальною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.