129-й Китайський ярмарок імпортних і експортної продукції (Кантонський ярмарок)

З 15 по 24 квітня 2021 року в режимі онлайн пройде 129-й Китайський ярмарок імпортних і експортної продукції (Кантонський ярмарок). Ця 10-денна віртуальна експозиція буде використовувати свою провідну цифрову платформу з метою створення нових можливостей для транснаціональних компаній, підтримки безперебійного функціонування промислових і логістичних ланцюгів і зміцнення торговельних партнерства.

В рамках Кантонського ярмарку буде представлено 50 розділів експозиції, що охоплюють 16 основних категорій продукції, будуть розміщені на віртуальному майданчику, а 6 головних тематичних напрямків будуть представлені в Міжнародному виставковому павільйоні для всіх сфер бізнесу:

  • тканини, фурнітура. комплектуючі для легкої та меблевої промисловості;
  • будівельні матеріали, інструменти, будівельна та дорожня техніка;
  • верстати, устаткування, інструменти, матеріали для машинобудівних та виробничих підприємств;
  • автомобільна техніка та громадський транспорт, комплектуючі та запчастини;
  • медичне обладнання, інструменти, устаткування, матеріали;
  • побутова техніка та електронні товари;
  • електротехнічні товари, устаткування, світлотехніка та інше;

Весь каталог товарів за посиланням: https://www.cantonfair.org.cn/en/exhibition

Всі учасники експозиції – близько 25 тисяч – мають інформацію про компанію і продукції в формі фотографій, відеороликів, 3D-зображень, презентацій в середовищі віртуальної реальності та інше.

Зони експозиції почнуть функціонувати одночасно в день відкриття і будуть охоплювати виставку продукції, координацію поставок і постачальників, транскордонну електронну торгівлю і багато іншого, оскільки Кантонський ярмарок, як і раніше, пропонує високоякісні хмарні сервіси, включаючи відображення інформації, взаємодію в режимі реального часу, призначення переговорів і рекламу в прямому ефірі.

Кантонський ярмарок забезпечить конфіденційність торгівлі в корпоративному (B2B) сегменті і дозволить як покупцям, так і продавцям взаємодіяти між собою і виконувати замовлення через інші ресурси на свій вибір. Платформа Кантонського ярмарку також надає канали для відеоконференц- зв’язку і взаємодії через соціальні мережі з метою полегшення комунікацій.

У минулому році 128-ий ярмарок відвідали покупці з 226 країн і регіонів, що є рекордним показником і представляє собою по-справжньому диверсифіковану інтернаціональну клієнтуру.

Для учасників ВІП групи Центр міжнародної ділової співпраці ТПП України, як офіційний партнер Організаторів ярмарку, готовий надати необхідну підтримку з пошуку необхідних товарів та організації зустрічей з виробниками цієї продукції.

З питань участі просимо звертатись за телефоном +380 95 271-44-02 або
email: o.muzyka@chamber.cn.ua

Запрошуємо Вас до участі в 129-му Кантонському ярмарку та скористатись можливістю знайти нові товари та партнерів для свого бізнесу!