ІV Форум експортерів Чернігівщини

11 червня Чернігівська ТПП вже традиційно разом з найуспішнішими представниками чернігівського бізнесу провела головну експортну подію року — ІV Форум експортерів Чернігівщини.

Цьогоріч ми об’єднали бізнес під ключовою темою форуму – Інноваційні технології та продукти як вирішальний фактор успіху для українського експорту.
70 діючих та потенційних експортерів у залі, успішні бізнес-кейси підприємців Чернігівщини, можливості від міжнародних програм, нові знайомства, нові гравці та теми.

Друзі, ми вдячні вам, що долучилися IV Форуму експортерів Чернігівщини, саме під час таких заходів ми відчуваємо, як з кожним роком зростає потужність чернігвського бізнесу. Дякуємо кожному, хто відвідав #inexforum!

Дякуємо нашим партнерам Німецько-українського партнерському проекту торгово-промислових палат KVP Ukraine, медійному партнеру Деснянська Правда, Автоцентр Метек Skoda та особисто Валерій Куліч за підтримку нашого заходу.

Дякуємо нашим спікерам Iurii Kaygorodtsev, Nikita Sholom, Alina Dykuha, Maxim Miroshnichenko, Ihor Andriichenko, Ralf Lowack, Anastasiia Normatova, Юрій Задорожний.

До зустрічі на #inexforum 2020! Шукайте та тегайте себе на фото!

Замовити послугу

Order service