fbpx

І знову про жіноче підприємництво

21 жовтня за фінансової підтримки КVP-Ukraine розпочалась бізнес-місія підприємниць з чотирьох регіонів України до Німеччини – м. Штутгарт.

З Чернігівщини беруть участь: директорка швейної фабрики “Елегант” Наталія Романовська, виробник дитячого одягу Катерина Волкова, заступниця директора Ріка Споса Марія Ноніс та віце-президентка Чернігівської ТПП Лариса Циган.

Бізнес місія розпочалася з відвідання Союзу модних дизайнерів Німеччини VDMD та знайомства з пані Марою Міхель, яка презентувала, наскільки креативні індустрії є важливими для Німеччини – це друга за потужністю та фінансовими показниками галузь після машинобудування. Вже 5 років уряд Німеччини виділяє щорічно 200 мільйонів євро на підтримку цієї галузі. 

VDMD – це потужна мережа, що об’єднує 500 самозайнятих та працевлаштованих дизайнерів в галузі моди, внутрішнього інтер’єру та текстилю. Надзвичайно цікаво було дізнатися про їх діяльність, заходи, зустрічі.

У подарунок наші леді отримали карту трендових кольорів на найближчі два роки – для кращого розуміння тенденцій моди та застосування в своій роботі.

Попереду ще багато візитів, зустрічей з діловими жінками в ТПП Штутгарту, візити на підприємства.

Замовити послугу

Order service

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!