Ідея. Винахід. Торгова марка. Правові аспекти захисту інтелектуальної власності

Як захисти свою ідею від конкурентів, недобросовісних партнерів, інвесторів та навіть друзів? Ці та інші питання розбирали сьогодні під час вебінару “Ідея. Винахід. Торгова марка. Правові аспекти захисту інтелектуальної власності“ разом з Ігорем Шевченко, патентним повіреним України.

Вебінар мав абсолютно практичний характер захисту прав інтелектуальної власності будь-якого продукту. Програма дозволила ознайомитись з тим, як зареєструвати та захистити свою інноваційну ідею, торговельну марку та інші об’єкти права інтелектуальної власності. Завдяки практичним бізнес-кейсам учасники змогли отримати необхідні інструменти для захисту об’єктів авторського права.

Важливо вчасно подбати про юридичні аспекти захисту об’єктів інтелектуальної власності, їх належного юридичного оформлення, реєстрації (авторських прав, торгових марок), управління такими об’єктами для того, щоб отримати від цих об’єктів комерційну вигоду.

Особливу увагу приділили захисту ідеї. У будь-якому випадку ідея нічого не варта, доки ви її не захистили, тому не зволікайте — дійте!

Дякуємо Ігорю Шевченку за змістовні поради!