Як керівнику прокачати свою команду?

Великі досягнення в бізнесі ніколи не робляться однією людиною – вони робляться сильною командою 💪

Як впровадити систему наставництва та навчати співробітників своїми силами, розповіла сертифікований бізнес-тренер, бізнес-консультант зі стратегічного маркетингу та розвитку бізнесу Світлана Насирова (Светлана Насырова) під час онлайн Бізнес-бранч “Як керівнику прокачати свою команду”.

Говорили про те, як організувати навчання співробітників усередині компанії, види менторства, як мотивувати їх отримувати нові знання спираючись на цінності компанії.

Світлана Насирова поділилась 4-ма простими компонентами системи корпоративного навчання, які можна впровадити своїми силами:

🔸 наставництво корисне для бізнесу, адже допомагає кращій адаптації новачків

🔸 впроваджувати систему зворотнього зв’язку в компанії, корисним є алгоритм проведення one-to-one зустрічей

🔸 внутрішні навчання на рівні відділів (департаментів)

🔸 менторінг — подальший професійний розвиток

🔥 Розглянули необхідні скилл-сет навички для командної роботи та лідерства від злагодженої роботи яких залежить результат. При цьому, Світлана переконана, що в правильних умовах команда може стати міцним об’єднанням талантів, посилюючи індивідуумів і прискорюючи процес прийняття рішень, заохочуючи індивідуальне і особистісне зростання.

Ми вдячні нашій експертці за легкість і доступність викладу інформації, та готовність поділитися цінним досвідом та експертною думкою!

#eu4business, #MovingForwardTogether, #smesupport_EU_GIZ, #Сovid_19_BusinessClinics

0 коментарів

Чернігівська ТПП