fbpx

Як відповідальна бізнес практика підвищує конкурентоспроможність

Проект CUTIS та Канадсько-українська торгова палата запрошують стати учасниками віртуального круглого столу для малого та середнього бізнесу на тему «Як соціально відповідальна бізнес практика сприяє конкурентоспроможності бізнесу».

🗓 Дата: 15 вересня
⏰ Час: 15.00-16.30

З виступу Майкла Хопкінса (Michael Hopkins), співзасновника та члена Інституту відповідального лідерства (Лондон), ви дізнаєтесь:
✅ У чому особливість корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) на рівні малого та середнього бізнесу та що таке особиста соціальна відповідальність?
✅Як визначити ключових стейкхолдерів свого бізнесу і чому це важливо в контексті КСВ?
✅Як соціально-відповідальні відносини з вашими стейкхолдерам стають запорукою успішності та конкурентноздатності вашого бізнесу?

⚠️ Ви також отримаєте практичні порадити щодо впровадження відповідальних бізнес практик в операційній діяльності вашої компанії та HR-напрямку від Емми Турос, виконавчої директорки Канадсько-української торгової палати.
⚠️ Крім того, своїми історіями успіху поділяться українські підприємниці, які вже вдало впровадили КСВ практики – Руслана Римарська, співвласниця сімейної пекарні «Будьмо здорові» (печиво🍪 «Смакулі») та Євгенія Лукаш, власниця компанії з виробництва дитячого одягу👗 Evgakids.

📌 Мова заходу: українська/англійська (забезпечуємо синхронний переклад).
📌 Реєстрація за посиланням (до 14 вересня, 15.00) https://bit.ly/2DdrgIY
📌 Підтвердження та посилання на вебінар будуть надіслані 14 вересня 2020 р.

Замовити послугу

Order service