Якщо епідемія — це війна, то медики — бійці на лінії зіткнення!

Підприємці Чернігова забезпечили засобами захисту бригади швидкої допомоги міста та медиків першої дитячої  поліклініки. За ініціативи Чернігівської регіональної торгово-промислової палати та магазину “Спецназ” було зібрано кошти та закуплено комплекти одягу та інші засоби високого ступеню захисту, що відповідає європейським стандартам.

23 квітня від імені підприємницького середовища було вручено 300 комплектів у службу швидкої допомоги Чернігова, 40 комплектів для медиків Першої дитячої поліклініки та ще 20 комплектів передано для районних лікарень Мени та Корюківки. До комплекту входять — комбінезон одноразовий високого ступеня захисту, сертифікований китайськими та має європейську сертифікацію ЦЄ, а також, щиток, бахіли, респіратори та маски. Всі складові комплекту мають сертифікати, що підтверджують якість та високий ступень захисту від бактерій. Крім того, підприємство “Італтекс Меріно” додали до комплектів 250 одноразових халатів та 630 стерильних шапочок.

2 квітня Чернігівська ТПП у партнерстві з магазином “Спецназ” звернулись до чернігівських підприємців щодо збору коштів на закупку медичних захисних засобів для медиків. За три тижні було зібрано майже 332 000 грн.

Моніторинг актуальної ситуації виявив недостатню оснащеність бригад швидкої допомоги, а також медичного персоналу дитячої поліклініки. Дякуючи допомозі, яку надали 33 підприємства міста, 20 чернігівських бригад швидкої допомоги та персонал дитячої поліклініки тепер захищені від інфікування і готові до роботи в умовах епідемії.

Білл Гейтс казав: “Готуватися до епідемії треба так, як ми готуємось до війни. …У НАТО є мобільні групи швидкого реагування, вони проходять багато військових навчань, аби перевірити готовність людей. І вони абсолютно готові до бою. Саме таким чином ми повинні мати справу і з епідеміями.” 

Замовити послугу

Order service

Замовити послугу