Чернігівська ТПП в Ніжині

Команда Чернігівської ТПП презентувала бізнес-спільноті Ніжинщини напрямки своєї діяльності та корисні, доступні можливості для підприємців, зокрема, участь в міжнародних проєктах, що можуть спростити вихід на нові ринки вже зараз.

Цікаво було побачити ніжинські підприємства: Компания “ГРИВАС” – виробник автоматизованих ліній для виготовлення композитної арматури та пористих бетонів; ПрАТ “Ніжинський жиркомбінат”- маслоекстракційний завод, що переробляє насіння соняшнику. Ці підприємства вразили нас своєю інноваційністю, сучасними технологіями та креативним підходом. Є що показати та про що розказати.

Нам дуже приємно відзначити, що такі зустрічі стали доброю традицією. Чернігівська ТПП робить все можливе для підвищення конкурентоспроможності МСП регіону, як всередині країни так і за її межами. Адже представники #МСБ є фундаментом нашої палати – вони складають більше 99% її членського складу!

Ми вдячні Ніжинська міська рада та міському голові Олександру Михайловичу Кодолі за надану можливість, а підприємцям за змістовне спілкування.

Більше вже незабаром в нашому відео-звіті.