fbpx

Це саме той випадок, коли круті враження після тренінгу залишаються надовго

На минулому тижні керівники та топ-менеджери чернігівських підприємств разом з консультантом Віктором Романом працювали над підвищенням операційної ефективності власного виробництва. Інструменти, про які йшла мова, допомагають уникнути багатьох видів втрат: перевиробництва, запасів, транспортування, очікування, зайвої роботи, браку та ін.

На конкретних прикладах розбиралися, як визначення проблеми, її вимірювання, аналіз, усунення та контроль допомагають оптимізувати будь-який процес. Цікавим було те, що всі ці інструменти та принципи допомагають підвищити ефективність і управлінської роботи.

Приємно, що учасники відзначили високий професійний рівень експерта, відкрили для себе нові можливості оптимізації виробництва, а головне — отримали розуміння, що правильне використання інструментів дає максимальний результат при постійному вдосконаленні!

Тренінг було проведено ЦІПБ м. Чернігів, створеним на базі Чернігівської ТПП. Проект фінансується Європейським Банком Реконструкції та Розвитку в рамках ініціативи Європейського Союзу #EU4BUSINESS

Замовити послугу

Order service

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!