Фінансові «болі» бізнесу: від ідентифікації до пошуку рішень

Сьогодні ефективне управління фінансами набуває все більшої актуальності. 📊 Адже виклики, які стоять перед керівниками підприємств, змушують їх по-новому підходити до управління фінансами, приймати складні та неоднозначні рішення в умовах постійних змін.

💫Про те, як ефективно реагувати на виклики бізнес-середовища та професійно керувати фінансовими ресурсами компанії в період трансформації – розповіла к.е.н., фінансистка, виконавча директорка Українського центру сприяння інвестиціям і торгівлі Титарчук Ірина під час вебінару “Фінансові «болі» бізнесу: від ідентифікації до пошуку рішень”.

🎙За її словами саме високий рівень організації фінансового менеджменту та ефективного управління фінансами дасть змогу своєчасно забезпечити підприємство коштами та в свою чергу його майбутній ефективний розвиток. Також має бути розуміння, що таке точка беззбитковості, бо це частина життя компанії, її головна стратегія», — зазначила Ірина Титарчук.

👌 Під час програми учасники отримали набір інструментів та методик для побудови ефективної системи управління фінансами відповідно до стратегії і тактики компанії, а також джерела фінансових інвестицій (грантові програми).

🎯 В результаті кожен учасник отримав дорожню карту для поетапного впровадження змін відповідно до поточних викликів компанії.