Форум розвитку тваринництва AgroDay Dnipro-Chernihiv

Центр Інформаційної Підтримки Бізнесу в м. Чернігів, заснований на базі Чернігівської ТПП запрошує на Форум розвитку тваринництва AgroDay Dnipro-Chernihiv, який відбудеться 19 листопада 2020 в онлайн форматі з 10:00 до 16:30.

Про що говоритимемо?
🔸 Про діючі програми державної підтримки фермерських та селянських господарств;
🔸 Про європейський досвід та новітні технології розвитку тваринництва;
🔸 Про можливості підтримки та розвитку співробітництва з іноземними виробниками включно з інвестиціями та фінансуванням;
🔸 Про успішний місцевий досвід, технології, що вже працюють в нашому регіоні та Україні, нішеві рентабельні напрями тваринництва (переробки) та багато іншого.

До участі у форумі запрошуються малі та середні підприємства, фермерські господарства, що займаються вирощуванням та переробкою продукції тваринництва, а також компанії, що працюють у галузі технологій та сервісів для різноманітних напрямів тваринництва.

Програма: https://goo.su/32Bv

Участь у форумі безкоштовна.

Кількість місць обмежена‼️

Реєстрація обов’язкова до 17 листопада 2020 р. за посиланням – https://form.jotform.com/202441804542346

Після реєстрації вам на пошту буде вислано підтвердження Вашої участі у заході.

Більше деталей – у менеджерів Центру інформаційної підтримки бізнесу в м. Чернігів за
Tел.: (0462) 60-43-30
E-mail: chernihiv@bisc.org.ua

* Захід проводиться Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Чернігів, створеним на базі Чернігівської регіональної торгово-промислової палати, у співпраці з ЦІПБ м. Дніпро, створеним на базі Дніпропетровської ТПП. Проект фінансується Європейським банком реконструкції та розвитку в рамках ініціативи Європейського Союзу #EU4Business.

Замовити послугу

Order service