У фокусі “Агросезон 2021-22” ключові передумови

Доказано, що розказати про стан і перспективи українського агробізнесу та його мегатренди можна легко, доступно і найголовніше – професійно.

Ольга Трофімцева, доктор аграрних наук, в.о. міністра аграрної політики та продовольства України (2016-19 рр.) у форматі #Бути в курсі поспілкувалася з аграріями Чернігівщини про нові реальності, виклики, ніші та можливості, які чекають аграріїв найближчим часом.

В форматі дискусії обговорили державну підтримку фермерських господарств, стимулювання виробництва “нішевих культур”, коригування ЗВТ з ЄС та державну експортну політику.

В другій частині заходу відбулась онлайн-презентація програми підтримки інноваційного підприємництва в агропродовольчій галузі для стартапів на ранніх стадіях розвитку EIT Food Seedbed 2021. 

Ольга Пелех, менеджер проекту EIT Food Seedbed, Warsaw Hub розповіла про програму EIT Food Seedbed, яка надає підтримку людям, які хочуть створити компанії у сферах, пов’язаних з агропродовольчим сектором, або вже заснували такі компанії.

Дякуємо усім, хто провів цей день разом з нами та особисто нашим спікерам Olga Trofimtseva та Ользі Пелех за за корисну та цікаву інформацію!
Рухаємось далі! #Працюємо на результат.