fbpx

Участь в програмі Fit for Partnership with Germany

Програма Fit for Partnership with Germany запрошує до участі в коопераційній сесії в Німеччині з візитом та контактами на Hannover Messe!

Якщо ваша компанія має власні інноваційні розробки, які можуть представляти інтерес для німецьких партнерів, або ви маєте намір впровадити на своїх підприємствах інноваційні німецькі продукти, для вас є можливість взяти участь в програмі Fit for Partnership with Germany за спеціалізацією Industry 4.0.

Учасники матимуть можливість встановити контакти з німецькими компаніями та знайти надійних партнерів; ознайомитися з обладнанням, матеріалами та технологіями; отримати практичний досвід ведення переговорів та інших навичок; побачити німецькі компанії зсередини та стати учасником бізнес-спільноти випускників програми.

До співбесіди на участь запрошуються керівники та топ-менеджери компаній, зацікавлених у співпраці з Німеччиною. Основні умови — володіння англійською мовою та заповнена анкета.

Заявки на участь приймаються до 14 січня включно.

Детальніше про програму ви можете дізнатися у партнерів — співробітників Чернігівської ТПП — за тел. 0462 60 43 30 або відправивши запит на ves@chamber.cn.ua

Замовити послугу

Order service