fbpx

Успішна участь у публічних закупівлях: від моніторингу оголошень до публікації договору про закупівлю

«Успішна участь у публічних закупівлях: від моніторингу оголошень до публікації договору про закупівлю» – тема, якій був присвячений вебінар, що дозволив підприємцям регіону отримати корисну інформацію щодо можливостей Чернігівської ТПП у наданні повного комплексу послуг із супроводу учасника публічних закупівель. Тонкощами ділилися віце-президент Людмила Болотна, керівник бюро експертиз Наталія Ричко та експерт із публічних закупівель Сергій Носовець.

Вебінар мав абсолютно практичний характер. Експерти розповіли як досягти успіху в закупівлях і почати заробляти на державних тендерах. Адже щоб підприємцю самостійно зайти на цей ринок, необхідні певні знання та досвід в цій сфері діяльності. Співпраця ж з експертом із публічних закупівель дозволить зробити всі етапи професійно та без зайвих помилок.

Чернігівська ТПП готова надати повний комплекс послуг із супроводу закупівель на боці учасника. І виконати індивідуальний запит клієнта від допомоги на певному етапі тендеру до закупівлі «під ключ».

Команда Чернігівської ТПП висловлює подяку учасникам вебінару за активність і цікаві запитання.

Замовити послугу

Order service