УКРАЇНСЬКО-ЛАТВІЙСЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ

Українсько-латвійський бізнес-форум за участю керівництва ТПП України та ТПП Латвії,  голови Торгового Дому «Україна» в Латвії,  керівника українського офісу Державної Агенції інвестицій та розвитку Латвії (LIAA), представників дипломатичних місій обох країн.

Програма заходу включатиме пленарну частину, в якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-латвійського економічного співробітництва, умови ведення бізнесу в Україні та Латвії, досвід інтеграції латвійської економіки до єдиного ринку ЄС та інші актуальні питання, після чого відбудуться В2В-переговори між представниками ділових кіл.

СПИСОК ЛАТВІЙСЬКИХ КОМПАНІЙ

Цільова аудиторія форуму – насамперед український бізнес, зацікавлений у виході на ринки ЄС та зокрема Латвії.

Під час вебінару учасники з першоджерел дізнаються про напрацьовані Латвією інструменти залучення зовнішнього фінансування з фондів ЄС, діяльність та послуги Торгового Дому «Україна» в Латвії, спрямовані на практичну підтримку українських компаній  у просуванні їх продуктів та послуг на ринки Балтії та ЄС, актуальні інтереси латвійського бізнесу на цільових українських ринках, можливості фінансової підтримки спільних проектів та підприємств по лінії LIAA, діяльність ТПП Латвії з активізації українсько-латвійського співробітництва, успішні приклади українсько-латвійської ділової співпраці та багато іншого, зможуть поставити кваліфікованим експертам свої запитання (питання за тематикою вебінару можна також ставити заздалегідь у формі для реєстрації).

Україна може запропонувати Латвії продукцію аграрної, текстильної, харчової, хімічної  промисловості, чорні та кольорові метали та вироби з них,  послуги ІТ-сектору.

Латвія цікава Україні своїми налагодженими логістичними каналами, включно з торговими портами Балтійського моря, можливостями просування української продукції на ринки країн Балтії і далі до ЄС (АПК, машинобудування, сировинна група та ін), туристичними послугами. Основні статті імпорту з Латвії до України –  транспортні засоби, локомотиви, електричні машини, фармацевтична продукція, напої, м’ясні та рибні продукти.

Детальна програма заходу буде оприлюднена найближчим часом на сайті ТПП України

Дата: 24 лис 2020 10:00-15:00

Реєстрація для участі: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScycczmjHTlDQYOjG2tsoOk40dt2IYXcTyV7H4Hq5e4sahHbg/viewform

Організаційно-фінансові умови участі:

Формат заходу: офлайн – зал Колізей, ТПП України (Велика Житомирська 33 )

Робоча мова: російська.

Вартість участі – 360 грн (вкл.ПДВ)

Попередня реєстрація участі – обов’язкова.

СПОНСОРСТВО:  компаніям, які прагнуть підвищити свою пізнаваність і презентувати свої продукти та послуги широкому загалу учасників і гостей форуму, пропонується можливість виступити партнером заходу.

СПОНСОРСЬКИЙ ПАКЕТ

Контакти для зворотного зв’язку:

Анна Любима (ast-ier@ucci.org.ua, dept.ier@gmail.com, тел.: +38 095 546 65 09)

Ольга Бондаренко, т. (044) 461 98 07 08, м. 067 216 17 82, boi-ier@ucci.org.ua

Юлія Єгорова, т. (044)  461 98 07,  м. 050 942 69 66, yys-ier@ucci.org.uayegorova249@gmail.com

Валерія Забашта, т (044) 584 28 15, м. 050 366 49 97, valeryz.2393@gmail.com, zva-zed@ucci.org.ua

Акредитація ЗМІ – yas-pr@ucci.org.ua (Прес-служба залишає за собою право відмовити у акредитації)

Увага! Компаніям, які прагнуть підвищити свою впізнаваність і презентувати свої продукти та послуги широкому загалу учасників і гостей онлайн-зустрічі, пропонується можливість виступити партнером заходу. У разі зацікавленості прохання звертатися за більш детальною інформацією за вищевказаними контактами.

Замовити послугу

Order service

Замовити послугу