Україна-Пакистан: можливості двосторонньої співпраці

Сьогодні в ТПП України відбулась Спільна Українсько-Пакистанська ділова зустріч за участю ТПП м. Мардан (Пакистан), Посольства Пакистану в Україні та ділових кіл Пакистану та України.

Сторони дізналися про актуальні та успішні приклади українсько-пакистанської ділової співпраці, обговорили можливості для зростання торгівлі.

В другій частині заходу директор Кластеру легкої промисловості Чернігівської області Олександра Борисенко презентувала можливості співпраці в галузі легкої промисловості.

Представник ТОВ “ТАН” Сергій Іванченко представив продукцію компанії, яка виробляє спеціалізоване обладнання для харчової промисловості та устаткування для видобутку і переробки рослинних олій.

Президент Чернігівська ТПП Костянтин Іванов висловив сподівання щодо сприяння ефективної організації ділового візиту до Пакістану та запросив пакистанську делегацію до Чернігова.

Голова ТПП м.Мардан, пан Шаз Захір акцентував на перспективності співпраці у сферах легкої промисловості та обладнання для харчової промисловості.

Серед планів:
📌 організація ділового візиту до республіки Пакістан (Исламабад) представників Кластеру
📌 обмін досвідом та подальша співпраця з пакистанськими підприємцями

Замовити послугу

Order service