Тренінг «Бізнес-сторітеллінг – ефективний інструмент внутрішніх та зовнішніх комунікацій»

В наш складний час бізнес залежить не тільки від кількості, але й від вірності клієнтів. Від їх лояльності та бажання підтримувати відносини. Але як це зробити? Як втримати старих та залучити нових клієнтів?

Бізнес-сторітеллінг – підхід, який дозволяє сформувати тонкий шлях довіри між клієнтом та компанією, який не вимагає шалених грошей, але потребує часу та навчання новому підходу.

🤝Як побудувати такі відносини, які підходи застосувати – все це ми будемо обговорювати на тренінгу «Бізнес-сторітеллінг – ефективний інструмент внутрішніх та зовнішніх комунікацій», який відбудеться 21 травня.

🔥 Тренер програми:
Тетяна Пашкіна, тренерка з рекрутингу, сторітелінгу та репутації роботодавця, співавтор онлайн курсу «Як знайти роботу своєї мрії» на Prometheus, HR-експерт сайту robota.ua (2013-2020 рр.)

Програма тренінгу передбачає багато практичних та простих речей, можливість потренуватися та зробити свій бізнес-сторітеллінг, а також отримати компактну пам’ятку після тренінгу.

📅Дата та час проведення
21 травня 2021, 10:00-15:00 (з перервою на каву та обід) ОНЛАЙН Zoom-конференція

📌Для кого: представників мікро, малого та середнього бізнесу

👉Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://forms.gle/wQFT848UUen6drYa7

Участь безкоштовна.

Захід організований Чернігівською торгово-промисловою палатою, в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Замовити послугу

Order service

Замовити послугу