Стартував перший бізнес інкубатор на Чернігівщині!

Фіналісти першого конкурсу стартапів отримали можливість навчитись та перейняти досвід бізнес-менторів для того, що би втілити свою бізнес-ідею в життя.

Чернігівська ТПП як співзасновник та президент ТПП Костянтин Іванов як ментор команди Chernihiv Business Hub, особисто супроводжував підготовку фінального відбору бізнес-ідей до інкубаційної програми.

Через 10 тижнів навчання 8 відібраних стартапів мають презентувати вже детальний бізнес план, розроблений за допомогою бізнесменів Чернігова та викладачів НУ “Чернігівська політехніка” – офіційна сторінка

Програма поєднала зусилля влади, бізнесу, європейських ініціатив. Серед співзасновників та членів наглядової ради Chernihiv Business Hub: Чернігівська ОДА , Чернігівська обласна рада, Чернігівська регіональна торгово-промислова палата, НУ «Чернігівська політехніка», Регіональний фонд підтримки підприємництва та Регіональне відділення Національного олімпійського комітету. Ініціатива з’явилась в результаті експертної підтримки європейського проєкту EU4Business.