Підтвердження істотних змін обставин (hardship)

В умовах карантину або іншої критичної ситуації може скластися ситуація коли сторонам, які уклали договір раніше, вже не вигідно продовжувати його виконання. У такому випадку зацікавлена сторона може ініціювати зміну або розірвання договору.

👉Згідно зі ст. 652 Цивільного кодексу України зміна обставин є істотною, якщо вони змінились настільки, що, якби сторони могли це передбачити, вони не уклали б договір, або уклали б його на інших умовах. Розірвати або змінити договір можна за згодою сторін або на підставі судового рішення.

👌Якщо вам необхідно підтвердити, що обставини для вас змінилися істотно, зачіпаються ваші майнові інтереси і ви не могли це передбачити при укладанні договору, вам у нагоді стане висновок Чернігівської регіональної торгово-промислової палати про підтвердження настання істотної зміни обставин.

Звернувшись до Палати ви можете розраховувати на індивідуальний підхід, експертний аналіз ваших зобов’язання та як підсумок вичерпний документ✍️, що буде враховувати актуальну судову практику .

Висновок буде ґрунтовним аргументом у переговорах з контрагентами по приведенню договору у відповідність з обставинами, що змінилися або може стати важливим доказом вашої позиції в суді.

Звертайтесь за тел.: +38 (050) 465-30-45,+38 (095) 271-44-94, expert1@chamber.cn.ua

Замовити послугу

Order service