Підтвердження форс-мажорних обставин в умовах воєнного стану. Як це працює

Відбувся вебінар на платформі MP Campus Alumni Network в рамках програми Fit for Partnership with Germany багаторічним партнером якої є Чернігівська регіональна торгово-промислова палата.

Цільовою аудиторією програми є: керівники та управлінці середньої ланки державних та приватних лікувальних закладів; директори (керівники) реабілітаційних закладів; керівники підприємств, що займаються збутом медичного обладнання, матеріалів, технологій, в т.ч. на закордонні ринки; керівники підприємств, що надають послуги програмного забезпечення лікувальним закладам та займаються його збутом. Учасники програми отримують можливість набути інформацію про можливості просунення власних послуг у Німеччині, міжкультурні управлінські компетенції, що допомагають налагодити співпрацю з німецькими компаніями/лікувальними закладами та практичний досвід ведення переговорів з потенційними німецькими партнерами.

Тема вебінару: «Підтвердження форс-мажорних обставин в умовах воєнного стану. Як це працює»

Спікер: Костянтин Іванов, президент Чернігівської регіональної ТПП, який має понад 20 років досвіду консультування суб’єктів малого та середнього бізнесу з питань ведення господарської та зовнішньоекономічної діяльності, операційної діяльності та маркетингу.

Під час вебінару учасники дізнались про таке:

  • зміст терміну «Форс-мажорні обставини», відповідно до законодавства України;
  • документ, що підтверджує форс-мажорні обставини. Огляд відповідного Регламенту ТПП України;
  • процедуру розгляду заяви та порядок видачі Сертифікату про форс-мажорні обставини;
  • практику підтвердження форс-мажорних обставин 2022-2023 років.

Дякуємо учасникам за активність, а спікерові – за корисну інформацію! #FitForPartnershipWithGermany