Підприємці Македонії та Чернігівщини мають великий спільний інтерес

Підприємці Македонії та Чернігівщини мають великий спільний інтерес

Про спільні інтереси македонського та чернігівського бізнесу обговорили на зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Північна Македонія в Україні Крумом Ефремовим Krum Efremov та головою Македонського бізнес-клубу Валерієм Кокотем, які зустрілися з представниками чернігівського бізнесу та презентували економічні можливості країни.

Македонія є перспективним торгово-економічним партнером для України. За перші три місяці 2021 року торгівля між нашими країнами збільшилася майже в два рази. Україна та Північна Македонія завершують роботу над оновленням двосторонньої Угоди про вільну торгівлю, яка виконується понад 20 років. Ратифікація відбудеться вже незабаром.

Країна є дуже привабливою для охочих займатися підприємницькою діяльністю. Сьогодні в Македонії є чотири вільні економічні зони та пропонують привабливий податковий портфель компаніям, котрі вирішать вести бізнес на її території.

Обговорили перспективи розвитку економічного співробітництва, окреслили перспективні напрямки співробітництва до налагодження взаємовигідних бізнес-зв’язків та поглиблення міжнародної співпраці.

Дякуємо за цю змістовну зустріч пану послу Республіки Північна Македонія в Україні Круму Ефремову, голові Македонського бізнес-клубу Валерію Кокотю та всім гпідприємцям за цікаве спілкування!