Проект WORTH Partnership

Чернігівська ТПП разом зі своїми європейськими партнерами по мережі EEN виступила одним зі співорганізаторів з української сторони B2WORTH 2020: віртуальної бізнес-місії компаній в сфері моди та дизайну.

В рамках проекту Enterprise Europe Network триває 1-й день онлайн-переговорів між українськими підприємствами легкої промисловості та компаніями, які беруть участь у WORTH Partnership Project.

До участі у В2В переговорах було залучено 43 підприємства з України та Чернігівської області, зокрема ВП «ТК-Стиль» ТОВ «Текстиль-Контакт», Ricca Sposa, ПрАТ ЧШФ «Елегант», TM CamP, Svetlana Karpova, а також проект «Крайка», Top Master, BERRY WEAR SEWING Ltd, Una Terra, JENADIN, SLANOVSKIY, ФОП Корнієв В.А. та інші.

Протягом двох днів заплановано близько 60 онлайн-зустрічей. B2WORTH 2020 допомагає українським підприємствам знаходити нових партнерів, обмінюватися досвідом з молодими талановитими міжнародними компаніями, а також дає можливість знайомитись з технологічними інноваціями в легкій промисловості та розробляти нові продукти.

Проект WORTH Partnership створює та підтримує транснаціональну співпрацю між креативними дизайнерами, творчими людьми, виробничими підприємствами та технологічними фірмами, які прагнуть розробляти нові дизайнерські та інноваційні рішення.

Як проходять В2В зустрічі – у короткому фотозвіті.