Пандемія, викликана COVID-19, не змінила тренди в управлінні запасами та ланцюгом постачання, а тільки прискорила їх. Виклики, з якими зіткнулась бізнес спільнота, змушує адаптуватись до змін. Чи існують лайфхаки, які допоможуть побудувати та зробити ефективним ланцюг постачання та не допустити фатальної помилки?

⚡З цими питаннями розбиралися разом з Віктором Романом, ад’юнкт-професором Києво-Могилянської бізнес школи, співзасновником сервісів управління запасами InOpter та Avocado AI, консультантом з операційної ефективності та впровадження ощадливого виробництва під час вебінару з управління запасами «Продати не можна зберігати!»

Родзинкою вебінару став інтерактивний формат, побудований на реальних прикладах та бізнес-кейсах, що надає можливість практичного використання викладених матеріалів.

Завдяки практичним прикладам учасники змогли отримати необхідні інструменти робити з варіативністю (зміною) попиту для застосування на власних бізнесах для операційного та інноваційного покращення.

Вебінар відбувся, інструменти та знання отримані. Маючи у своєму арсеналі практичні інструменти, учасники програми зможуть не тільки правильно аналізувати чинні ситуації, але і робити якісні прогнози на майбутнє.

Дякуємо Віктору Роману за проведення інтерактивного вебінару, а учасникам бажаємо якісної трансформації та проривного розвитку!