Програма EIT Food Seedbed

Запрошуємо взяти участь в інформаційному заході програми EIT FOOD Seedbed Incubator Info Day & Matchmaking Event, що відбудеться 2️⃣5️⃣2️⃣6️⃣ березня.

👉Мета EIT Food полягає в тому, щоб працюючи з підприємцями, інноваторами і суспільством змінити спосіб виробництва, переробки, розподілу і споживання продуктів харчування та продовольчу систему Європи в цілому, зробити її краще для людей і планети.

📍Програма EIT Food Seedbed Incubator https://businesscreation.eitfood.eu/ – це 6-місячна програма, спрямована на перетворення наукових відкриттів в перевірені ринком бізнес-пропозиції.

У 2021 році 5 EIT FOOD Seedbed Hub прагнуть підтримати 40 команд наукових підприємців, які розробляють інноваційні рішення, які мають потенціал для вирішення проблем харчової системи в таких сферах:

▪ Стале сільське господарство

▪ Стійка аквакультура

▪ Альтернативні білки

▪ Цифрова простежуваність

▪ Кругові харчові системи

▪ Цільове харчування

Скористайтеся можливістю встановлення зв’язків між випускниками Seedbed, інвесторами та корпораціями по всьому ЄС (включаючи ті, що входять у мережу EIT FOOD).

Захід має на меті об’єднати різні зацікавлені сторони з європейських країн та вивчити потенційні можливості співпраці.Інформаційний захід призначений для всіх зацікавлених.

Зареєструватись та дізнатись більше про подію:👇

https://eit-food-seedbed-incubator-matchmaking.b2match.io/

Замовити послугу

Order service