Презентація COVID-19 Бізнес-клініки

Під час кризи, що виникла через пандемію COVID-19 та її економічні наслідки, багато підприємств потребують підтримки. Такою “швидкою допомогою” для багатьох з них є ініціатива COVID-19 Бізнес-клініки. Вони створені, щоб допомогти українським малим та середнім підприємствам (МСП) відреагувати на складні економічні виклики, що стали наслідками пандемії COVID-19. Одним із таких бізнес-осередків стала бізнес-клініка на базі Чернігівської ТПП.

COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКА в місті Чернігів реалізується Чернігівською регіональною торгово-промисловою палатою та обслуговуватиме підприємців як з Чернігівської та сусідньої Сумської області, міста Славутича, так і з інших регіонів, оскільки працюватиме переважно в онлайн-режимі. До кінця вересня 2021 командою Бізнес-клініки м. Чернігів буде проведено 5 тренінгів, 5 бранчів, 10 вебінарів.

Додаткову інформацію щодо участі можна дізнатись на сторінці проєкту сайту Чернігівської ТПП (https://chamber.cn.ua/business-klinika/) або від асистентки проєкту Тетяни Селезень за телефоном: +38 (095) 271 4402

Ініціатива COVID-19 Бізнес-клініка впроваджується в рамках проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ). Бізнес-клініки функціонуватимуть до вересня 2021 року, пропонуючи широкий спектр безкоштовних онлайн-послуг, серед яких короткі індивідуальні та групові консультації, вебінари, тренінги та форуми, ваучери на поглиблені бізнес-консультації.

Більше про Ініціативу COVID-19 Бізнес-клініки дізнавайтесь за посиланням https://www.giz.de/en/worldwide/95130.html

#eu4business, #MovingForwardTogethe, #smesupport_EU_GIZ, #Сovid_19_BusinessClinics