fbpx
5 Вересня, 2019

“Ораторська майстерність і ефективна комунікація”

Усі секрети ораторської майстерності “Ораторська майстерність і ефективна комунікація” в рамках IV Конференції жінок-підприємниць Чернігівщини «Business. Woman. Life» вперше для жінок-підприємниць провела Олена Берещук, визнаний експерт з риторики, фахівець в області психології, фізіології мозку, педагогіки, доктор філософії (PhD).

Лише за один день опанували головні навички підготовки та проведення успішних публічних виступів, а також сформували основу для поліпшення взаємин з партнерами в професійному діловому спілкуванні.

Це був дуже насичений день! Навчання було цікавим і практично-орієнтованим! Тренеру вдавалося включити в захоплюючу пізнавальну діяльність усіх присутніх. Дякуємо тренеру Олені Берещук та віримо, що цей новий досвід та позитивний заряд енергії дозволить нашим учасницям бути більш впевненими в спілкуванні з партнерами, колегами та клієнтами.

*Захід проводився Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Чернігів, заснований на базі Чернігівської РТПП, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС #EU4Business

Замовити послугу

Order service

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!