fbpx

Нова онлайн-платформа MEREZHA

Минулої п’ятниці, Європейським банком реконструкції та розвитку розроблена та презентована нова онлайн-платформа MEREZHA https://www.merezha.com.ua/ в рамках ініціативи ЄС #EU4Business, яка допомагатиме тисячам українських МСП знаходити нові можливості для розвитку бізнесу, завдяки доступу до важливої інформації.

Новий діджитал-інструмент сприятиме підвищенню прозорості ринку бізнес-послуг, а також встановленню контактів між провайдерами можливостей для розвитку та компаніями, які їх потребують. Він доповнить та оптимізує поточну діяльність ЄБРР та ЄС з підтримки розвитку МСП і допоможе досягти нового рівня ефективності бізнесу.

Презентуючи платформу, Павло Вдович, представник ЄБРР, відповідальний за її розробку та запуск, зазначив: «Підприємцям не потрібні консультації, як такі, їм потрібні рішення. Онлайн-платформа бізнес-послуг merezha.com.ua – це не про консалтинг, це про комплексні рішення».

За додатковою інформацією звертайтесь в Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Чернігів, заснований на базі Чернігівської ТПП за телефоном 60-43-30 або e-mail: chernihiv@bisc.org.ua

Замовити послугу

Order service