На замовлення програми #EU4Business експерти компанії PMCG – Policy and Management Consulting Group надали підприємству «ГЕОТЕРМ.ПРО»

Чернігівська торгово-промислова палата являється одним із учасників команди Проєкту з підтримки експорту в Україні. Програма реалізовується в межах міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП за співфінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини та спрямована на розвиток малого та середнього бізнесу в Україні. Деталі: www.eu4business.org.ua

На замовлення програми #EU4Business експерти компанії PMCG – Policy and Management Consulting Group надали підприємству «ГЕОТЕРМ.ПРО» 3-етапну консультаційну допомогу, яка посприяла укладанню першого експортного контракту.

Співпраця з експертами відбувалася в рамках проєкту з підтримки експорту з України. В ході реалізації задуму було розроблено інноваційну методологію консультування, за якою компанія «ГЕОТЕРМ.ПРО», що спеціалізується на виготовленні й продажі теплових насосів, й отримала допомогу.

У ході проєкту бізнес досяг конкретних результатів:
На першому етапі фахівці провели аудит роботи підприємства, дослідили маркетингову складову та готовність компанії до експорту. Завдяки такому дослідженню команда «ГЕОТЕРМ.ПРО» визначила всі особливості бізнесу, розглянувши власні переваги й недоліки.
На другому етапі консультацій спеціалісти проаналізували потенційні експортні ринки й надали рекомендації щодо найбільш оптимальних варіантів. Таким чином підприємство дослідило, як залучати нову аудиторію та відкрити більше можливостей для бізнесу.
На третьому етапі відбувся найвагоміший крок: консультанти допомогли «ГЕОТЕРМ.ПРО» отримати фінальну експортну стратегію для виходу на міжнародні ринки, розроблену шляхом кропіткої співпраці.

«Завдяки проєкту з підтримки експорту з України ми усвідомили внутрішні проблеми та необхідність змін, отримали моральний поштовх і певні зобов’язання для активного руху на експорт. Допомога від #EU4Business та експертів PMCG перевищила наші очікування – перший експортний контракт вже укладено! Сьогодні ми продовжуємо співпрацю з фахівцями проєкту, отримуючи консультації за нагальними питаннями», – ділиться директор «ГЕОТЕРМ.ПРО» Остап Кучерук.

Загалом експертну підтримку від EU4Business та PMCG отримали 50 українських підприємств, і 36 фахівців опанували нову методологію консультацій. Слідкуйте за нашими оновленнями, щоб дізнатися більше про найкращі результати та досягнення проєкту.

Довідкова інформація:
Проєкт з підтримки експорту з України реалізовувався в межах програми міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП за співфінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua
Стратегічний виконавець програми – німецька федеральна компанія GIZ Ukraine. Партнер з виконання – компанія PMCG – Policy and Management Consulting Group.
Зміст публікації та консультацій є виключною відповідальністю PMCG – Policy and Management Consulting Group і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.