Навички виживання для підприємців в умовах Covid-19

Закінчився наш останній вебінар літа «Навички виживання для підприємців в умовах Covid-19» в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» і ми готові ділитися емоціями.

Цього разу прокачали базові психічні навички та навчилися аналізувати емоції, взаємодіяти зі стресами, занотували інсайти та практичні поради з онлайн-інтенсиву клінічного психолога та бізнес-тренера з внутрішніх комунікацій Марії Куравської, щоб вільно комунікавати та володіти стресостійкістю.

Адже весь світ почав жити в новій реальності, і щоб мати змогу безкінечно адаптуватись, потрібно мати натреновану, гнучку і стійку до змін психіку, на яку можна буде спертись у найнепередбачуваніші часи.

Пані Марія, розповіла про важливість базових навичок здорової і гнучкої психіки аналізу, що такий інструментарій дозволяє не тільки попередити виникнення проблемних моментів, але і оволодіти технологією ефективної комунікації.

В другій частині вебінару учасники розібрали типові ситуації для підприємців через призму базових навичок психіки, отримали поради від експертки, адже здатність керувати емоціями доповнюють практичні навички та вміння в усіх сферах, де спілкування потрібне наче повітря, від якості якого залежить і власне самопочуття, і вміння знаходити спільну мову зі співрозмовником, і вигідно продавати послуг/товар, і кінцевий успіх діяльності загалом.

Ми вдячні нашій експертці за важливу та корисну інформацію!