Набуття статусу Авторизованого економічного оператора (АЕО) субʼєктами ЗЕД 2023

🎉Відбувся третій вебінар із серії вебінарів для підтримки мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) під час війни в межах проєкту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», який реалізують Дніпропетровська торгово-промислова палата та Чернігівська торгово-промислові палати за сприяння UNDP Ukraine / ПРООН в Україні у межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

✍️Тема: «Набуття статусу Авторизованого економічного оператора (АЕО) субʼєктами ЗЕД 2023»

👨‍💼Спікером вебінару був Костянтин ІВАНОВ, президент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати. Він розкрив такі актуальні питання:

• що ж таке митний безвіз

• як відбувається процедура отримання статусу АЕО, важливість та переваги авторизації

• як відбувається старт нових відносин між субʼєктами ЗЕД та митними органами з 01.01.23 р.

• нові можливості: як отримати пломбіратор та самостійно пломбувати експортні вантажі, або без присутності митника «випускати імпортний вантаж у господарський обіг»

• яким чином вантаж АЕО перетинає кордон України та рухається у режимі транзиту по ЄС

Як бонус, учасники отримали інсайт від спікера щодо оформлення декларації Т1 на весь експорт в режимі транзиту до країн ЄС.

Участь у заході є безкоштовною завдяки підтримці ПРООН в Україні у межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.