fbpx

Міжнародні В2В зустрічі в рамках виставки SIRHA Budapest Exhibition 2020

В рамках проекту Enterprise Europe Network компанія PRIMOM Foundation of Promotion Enterprise (Угорщина) запрошує 5-го лютого 2020 року на міжнародні В2В зустрічі в рамках виставки SIRHA Budapest Exhibition 2020, International HORECA & RETAIL show, яка відбудеться в HUNGEXPO Budapest Fair Center 4-6 лютого 2020 р. в м. Будапешт.

На захід запрошуються компанії та організації, що працюють в галузі харчової та кейтерінгової промисловості. SIRHA Budapest Exhibition 2020 охоплює гастрономію, готельний сектор, громадське харчування, роздрібні продовольчі магазини та багато інших супутніх послуг, що об’єднує всі галузі харчової промисловості та гастрономії.

Професійні відвідувачі ознайомляться з останніми тенденціями агропродовольчої, хлібобулочно-кондитерської, готельної та харчової промисловості.

Організатори виставки очікують понад 20 000 професійних відвідувачів з агропродовольчої, готельної та харчової промисловості з Угорщини, Словаччини, України, Румунії, Сербії, Хорватії, Словенії та інш.

Для отримання додаткової інформації та реєстрації, відвідайте офіційний веб-сайт за посиланням: https://sirha2020budapest.b2match.io/

Реєстрація відкрита до 3 лютого 2020 року.

Замовити послугу

Order service